נגישות

×
נווט עם מקלדת
כבויפעיל
גודל מסך וגופנים
אאאא
גוונים וניגודיות
רגיללבןשחור
כיבוי נגישות
0
  • אין מוצרים בעגלת הקניות.
החנות

שאלות ותשובות

המכשיר AirVaccine015 לא עובד, מה לעשות?

  1. אם הנורה הכחולה דולקת המכשיר לא יעבוד.
  2. יתכן שיש צורך להחליף את המחסנית.
  3. ניתן ללחוץ במשך חמש שניות על כפתור העוצמה (level) ולאחר מכן על כפתור ההדלקה.
  4. משך החיים של מחסנית אחת הינו חודשיים. במידה והמחסנית נוצלה עד תום חייבים להחליף אותה. המכשיר לא יעבוד ללא החלפת המחסנית.

דולקת נורה כחולה על המכשיר, מה לעשות?

  1. הנורה הכחולה מסמנת את הצורך בהחלפת המחסנית.
  2. לאחר החלפת המחסנית יש ללחוץ כחמש שניות על כפתור העוצמה (level).
  3. לאחר מכן יש ללחות על כפתור ההדלקה.
  4. משך החיים של מחסנית אחת הינו חודשיים. במידה והמחסנית נוצלה עד תום חייבים להחליף אותה. המכשיר לא יעבוד ללא החלפת המחסנית.

איך לרכוש מחסנית?

מחסנית ניתן לרכוש באתר שלנו בשתי שיטות. רכש יחידני או רכישת מנוי. בשני המקרים אנו נשלח את המחסנית אליכם הביתה חינם. במקרה של רכישת מנוי אנחנו נעשה את זה באופן אוטומטי בהתאם למועד ההחלפה הצפוי.

האם זמן חיי המחסנית מתקצרים עם השימוש במכשיר?

המחסנית שמישה במשך חודשיים מרגע פתיחתה בין אם המכשיר airvaccine015 פועל או לא. אנחנו ממליצים להפעיל את המכשיר 24 שעות ביממה תוך החלפת מצבים ורמת עוצמה.

האם כדאי לקנות הרבה מחסניות בבת אחת?

אנו ממליצים לקנות כל חודשיים או לבצע מנוי ואנחנו נשלח אליכם מחסנית פעם בחודשיים או שלוש מחסניות פעם בחצי שנה.

האם יש למחזר מחסנית או ניתן פשוט לזרוק לפח רגיל?

חשוב לא לפרק את המחסנית או להוציא את התכולה שלה לפני הזריקה. ניתן לזרוק את המחסנית בפח רגיל. המחסנית אינה מפיצה או מקרינה שום דבר.

מה זה בדיוק רדיקל oh?

רדיקל oh נוצר בטבע כתגובה כימית בין אור השמש לאוזון הנמצא באטמוספירה, הרדיקל לא מזיק לבני אדם, לצמחים או לחיות ומשמש לניקוי וחיטוי האוויר בטבע.

האם המכשיר מנטרל ריחות?

מלבד המטרה העיקרית והיא חיסול וירוסים וחיידקים, המכשיר airvaccine015 מנטרל ריחות של חומרי שונים ושל חיות מחמד, ללא שום פגיעה או נזק לבני אדם או חיות בית.

האם המכשיר רלוונטי לבית חדש?

א. המכשיר רלוונטי מאוד כי מחסל בין היתר חומרים מסרטנים הנמצאים בחומרי בנייה כגון טולואן, בנזן ועוד, ריחות רעילים של צבע, גזים הנפלטים במבנים צמודי קרקע ועוד.

האם המכשיר מזיק לבני אדם או חיות?

ב-1 למרץ 2011 מכון המחקר של אוניברסיטת Harvard ביצע ניסוי על עכברים כדי לבחון האם רדיקל radical hydroxyde מזיק ואם כן באילו דרכים. עכברם נבחרו כמועמד בעל מערכת חיסונית הדומה ביותר לשנו.

הממצאים הראו כי רדיקל oh אינו מזיק בשום צורה לגוף האדם או בעלי חיים.
רדיקל oh אשר מיוצר על ידי airvaccine 015 אינו מזיק לעור או לדרכי הנשימה של בני החיים אלא מחטא אוויר ולמעשה גורם לשיפור ניכר במצבם של חולים דרכי נשימה רבים.

מה שטח הכיסוי של המכשיר?

המכשיר מכסה 120 מטר מרובע.

מה ההבדל בין המכשיר שלנו לבין שאר המכשירים הקיימים בשוק?

רוב המשכירים בשוק מבוססים על פילטרים שמסננים אוויר ותוך כדי התהליך אוגרים חלקיקי אבק וחומרים מזיקים רבים. מכשיר AirVaccine015 אינו פועל כך, המחסנית של המכשיר מחוללת תגובה כימית אשר משחררת רדיקלים oh התוקפים וירוסים, חיידקים וחומרים מסוכנים אחרים ברמה מולקולרית. המכשיר אינו אוגר דבר. כמו כן, AirVaccine015 יעיל ברמה של 99% אחוזים וזאת ניתן לראות בעמוד הבדיקות של המכשיר (לינק לעמוד הבדיקות).

האם המכשיר מטפל גם במיקרו אבק pm2.5?

המכשיר אינו מבוסס על פילטרים ולכן שיטת ההתמודדות שלו עם מיקרו אבק הינה שונה. המכשיר מחסל את כל החומרים המזיקים בתוך מיקור אבק, כולל פתוגניים, חומרים מסרטנים, חיידקים ווירוסים.

האם כדאי להתקין במקום גבוה?

רוב מכשירי ניקוי אוויר ממוקמים על הרצפה אבל מכשיר airvaccine015 פועל טוב יותר כאשר ממוקם בגובה של לפחות מטר וחצי מגובה הרצפה. המכשיר מגיע עם התקן תלייה על הקיר.

מה כולל השירות לאחר קניה?

בעמוד השירותים שלנו ניתן לראות טבלת מצבים פוטנציאלים ופתרונות. במידה ואתם עדיין נתקלים בקשיים אנא צרו אתנו קשר ונשמח לסייע. תעודת האחראיות שלנו ושל חברת האם הינה לשנתיים. אנא עיינו בעמוד התקנון אשר מותאם כמובן לחוק הנוכחי בישראל.

האם למוצר יש תקן של מכון התקנים הישראלי?

החוק בישראל דורש תקן מכון התקנים עבור מכשירים המבוססים על מערכת סינון פילטרים. מכשיר airvaccine015 מבוסס טכנולוגיה אחרת אשר אינה דורשת אישור מכון התקנים. החברה היצרנית של המוצר בחנה אותו בעשרות בדיקות. תוצאות כל הבדיקות הללו כולל בדיקות בטיחות, יעילות ואמינות ניתן לראות בעמוד הבדיקות.